Ecografie 3D
Dr. Alexandru Oana

Medic specialist neurologie, competență ecografie

Program: Luni, Miercuri, Vineri 15:00-17:00
Dr. Calotă Firmilian

Profesor universitar, medic primar chirurgie generală

Program: Miercuri 14:00-15:00
Dr. Camen Adrian

Conferențiar universitar, medic primar chirurgie oro-dentară și maxilo-facială implantologie orală

Program: Luni - Vineri 14:00-18:00
Dr. Camen Dragoș

Medic primar medicină internă, expert în ecografie generală (treapta a III-a acordată de Societatea Română de Ultrasonografie în Medicină și Biologie), doctor în științe medicale

Program: Luni 08:00-15:00; Miercuri 08:00 - 15:30
Dr. Camen Georgiana

Medic primar imagistică medicală, competență senologie

Program: Marți 14:00-17:30; Joi 07:30 - 12:00, Vineri 07:30 - 11:00
Dr. Camen Ioana

Medic specialist obstetrică–ginecologie

Program: Luni 16:00-19:00, Joi 12:00-14:30, Vineri 09:00-11:00
Dr. Ciocîlteu Silvia

Medic primar medicină Internă, competență ecografie, competență medicină școlară

Program: Marți-Vineri 16:30-19:00
Dr. Crăciun Alina

Medic specialist cardiologie

Program: Vineri 16:00-18:30
Dr. Dina Monica

Medic primar ORL copii

Program: Marti 17:00-19:00
Dr. Dogaru Narcisa

Medic specialist medicină de familie

Program: Luni - Marti - Joi: 08:00 - 13:00; Miercuri - Vineri: 14:00 - 18:00
Dr. Donoiu Liliana

Medic specialist medicină internă, competență ecografie generală

Program: Luni, Miercuri 14:30 - 19:00; Marți, Joi 08:00-14:00; Vineri 10:00 - 13:30
Dr. Fadwa Abdul Razzak

Medic Specialist Oftalmolog

Program: Luni - Joi - Vineri: 14:00 - 17:30; Miercuri - Marti: 09:00 - 11:30
Dr. Fantana Gabriela

Medic primar imagistică medicală

Program: Joi : 16:00 - 18:00
Dr. Florea Cristian

Medic medicină generală, compentență ecografie

Program: Luni - Miercuri 10:00-13:30, Vineri 10:00-12:30
Dr. Gîdea Meronica

Medic specialist urologie

Program: Luni, Miercuri, Vineri 16:00-17:00
Dr. Gliga Ovidiu

Medic specialist anestezie, terapie intensivă

Program: Marti - Joi: 12:30 - 14:30
Dr. Ionescu Antoaneta

Medic primar recuperare, medicină fizică și balneologie

Program: Luni, Joi 08:30-11:30; Marți 09:00-12:30; Miercuri 14:00-16:30
Dr. Lacusta Damaianthy

Medic primar pediatrie

Program: Luni, Marți, Joi 09:30-12:30, Miercuri 15:00-18:30
Dr. Mihailovici Alexandru

Medic specialist cardiolog

Program: Marti 10:00-12:00
Dr. Mitrache Cristina

Medic primar anestezie, terapie intensivă

Program: Luni - Miercuri - Vineri: 12:30 - 14:30
Dr. Moadă Cristina Valeria
  • Medic specialist psihiatru
  • Consilier integrativ neuroprogramare lingvistică
  • Psihoterapeut - Psihoterapie centrată pe persoană
  • Competență în consilierea pacienților cu afecțiuni oncologice sau alte afecțiuni severe și a familiilor acestora
Program: Luni, Marți, Joi 13:00-20:00; Miercuri, Vineri 08:00-15:00
Dr. Neacșu Olguța

Medic primar endocrinologie, competență ecografie

Program: Marți, Joi 09:30-12:30; Vineri 14:30 - 16:30
Dr. Niculescu Camelia

Medic primar ginecologie

Program: Joi 15:00-18:00
Dr. Nuredini Irma

Medic primar gastroenterologie, competență ecografie, competență endoscopie digestivă

Program: Luni - Vineri 09:00-15:00
Dr. Oleg Gherghișan

Medic specialist obstetrică–ginecologie

Program: Miercuri 12:00-13:30
Dr. Oprea Ancuța Lucia

Medic specialist medicină dentară

Program: Luni - Vineri 11:00-19:30
Dr. Petecel Cristina

Medic Medicina Muncii

Program: Luni - Miercuri - Vineri: 08:30 - 11:00; Marti - Joi: 12:00 - 14:30
Dr. Popescu Monica

Medic primar oftalmologie

Program: Luni, Joi, Vineri 09:00-12:00; Marți, Miercuri 13:00-18:00
Dr. Sîrbuleț Carmen

Medic specialist ORL

Program: Luni, Miercuri 14:30 -19: 00; Marți, Joi, Vineri 09:00 - 15:00
Dr. Stănculescu Beatrice

Medic primar ORL, competență endoscopie

Program: Marti - Vineri 15:00-17:00; Miercuri 15:00-16:00
Dr. Stoicescu Irina

Profesor universitar, medic primar dermatologie

Program: Luni, Miercuri 17:00-19:00; Marți, Joi 10:00-11:45
Dr. Sultana Andreea

Medic specialist endocrinologie

Program: Miercuri 09:00-11:20